فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی نویزگیری از تصویر با تبدیل contourlet decomposition

شبیه سازی نویزگیری از تصویر با تبدیل contourlet decomposition

فایل زیر یک تولباکس در زمینه نویزگیری از تصویر با روش contourlet decomposition می باشد که خروجی با تبدیل موجک هم مقایسه شده است. البته فایل های این شبی سازی به صورت تولباکس یا جعبه ابزار می باشد که می تواند بر روی تصاویر پزشکی هم اعمال شود. شبیه سازی در مطلب انجام شده و بدون اشکالی اجرا می شود. و هم چنین شبیه سازی قابلیت ویرایش دارد و می تواند به دلخواه تغییر دهید. 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
image_581067_2538.zip872.5k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟