فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی در زمینه ادغام تصویر MRI با استفاده از تشخیص الگو مارها

شبیه سازی در زمینه ادغام تصویر MRI با استفاده از تشخیص الگو مارها

اولی شبیه سازی بسیار کامل در زمینه مهندسی پزشکی در این فایل ارائه شده است. این فایل در حقیقت ادغام تصویر MRI با استفاده از تشخیص الگو مارها می باشد البته ممکن است ترجمه فارسی کمی مناسب نباشد. در حقیقت شبیه سازی زیر در زمینه MRI image merging using Snakes pattern recognition می باشد. شبیه سازی بر روی یک عکس نمونه بدن انسان اعمال شده است چون خروجی شبیه سازی تصاویر متعدد می باشد ما یکی تصویر را به عنوان نمونه در شکل کنار نشان داده ایم. شبیه سازی در نرم افزار مطلب انجام شده و قابلیت ویرایش و اعمال بر روی هر شکل دیگری را دارد. البته در این فایل علاوه تصویر کناری، تصویر دیگیر هم از مغر انسان وجود دارد که می توانید بر روی آن هم بررسی کنید.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
MergingSnakes_581086_7867.zip58.6k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟