فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

کاملترین بسته شبیه سازی در زمینه مدلسازی المان محدود برای دینامیک روتور

کاملترین بسته شبیه سازی در زمینه مدلسازی المان محدود برای دینامیک روتور

فایل زیر یک بسته شبیه سازی بسیار کامل در زمینه مدلسازی المان محدود برای دینامیک روتور می باشد. شبیه سازی در مطلب انجام شده است و قابلیت ویرایش دارد. شبیه سازی در حقیقت به صورت تولباکس کامل می باشد و شامل شبیه سازی های مختلف می باشد. همچنین یک فولدر شامل چندین ورد می باشد که به زبان انگلیسی برخی توضیحات لازمه را ارائه کرده است. داخل ام فایل ها هم جاهای لازم توضیحات با رنگ سبز اما انگلیسی نوشته شده است. در کل توضیحات خییلی روان می باشد. در شکل کنار بخشی از خروجی را مشاهده می نمایید. تعداد شکل های خروجی و آنالیزهای آن بسیار متنوع است که ما فقط یک نمونه را در شکل کنار نشان داده ایم. 

البته این یک پینهاد است برای درس لازم نیست بخرید چرا که شبیه سازی خیلی با ارزشتر از پروژه درسی است بهترین استفاده از آن می تواند برای پایان نامه و طرح های پژوهشی باشد. شبیه سازی چندین بار در مطلب اجرا شده تا صحت اجرا آن بارها مورد تایید قرار گیرد. این شبیه سازی بنا به درخواست های متعدد در زمینه برق قدرت ارائه شده است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 380,000 ریال
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
RotFe_ib_600628_5119.zip465.3k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟