فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی مقاله در زمینه پایداری سیگنال کوچک در سیستم قدرت چند ماشینه به کمک طراحی هماهنگ SVC و DFIDD

شبیه سازی مقاله در زمینه پایداری سیگنال کوچک در سیستم قدرت چند ماشینه به کمک طراحی هماهنگ SVC و DFIDD

فایل زیر شبیه سازی در زمینه مقاله پایداری سیگنال کوچک است. شبیه سازی در سیمولینک مطلب انجام گرفته است. در مورد شبیه سازی یک نکته باید گفته شود مقاله بیس شبیه سازی تنظیم بهینه پایداری ساز سیستم قدرت و svc فازی به کمک الگوریتم جفت گیری زنبور عسل است ما در این شبیه سازی تنها شبیه سازی سیستم قدرت با حضور svc و غیره را انجام داده ایم الگوریتم جفت گیری زنبور عسل را هم به صورت جداگانه انجام دادیم و با سیستم قدرت لینک نکرده ایم. توجه کنید ما در این شبیه سازی براساس مقادیر بهینه، سیستم قدرت را مدلسازی و کنترل کننده را بر روی آن نصب و خروجی شبیه مقاله شده است. همچنین ترجمه با کیفیت عالی و فرمول ها تایپ شده و اکثر شکل ها کشیده شده در فایل زیر قرار دارد. بنابراین در جمع بندی کلی فایل زیر شامل:

1- فایل پی دی اف مقاله انگلیسی با عنوان

Small Signal Stability Of Multi-Machine Power Systems Through Svc And Dfidd
Coordinated Design Based On HBMO Multi-Objective Algorithm

Science Journal (CSJ), Vol. 36, No: 4 Special Issue (2015)

2- فایل ترجمه مقاله در ورد بسیار کامل و اکثر شکل ها کشیده شده است.

3- شبیه سازی سیستم قدرت با کنترل کننده های مقاله و خروجی ها شبیه مقاله انگلیسی

مجددا تذکر دهیم الگوریتم چند هدفه در این فایل قرار ندارد اگر بخواهید می توانید به صورت جدا از این لینک بخرید و با هم لینک کنید:

http://bestproject.sellfile.ir/prod-213906-%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D9%85%20%DA%86%D9%86%D8%AF%20%D9%87%D8%AF%D9%81%D9%87%20%D8%AC%D9%81%D8%AA%20%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%20%D8%B2%D9%86%D8%A8%D9%88%D8%B1%20%D8%B9%D8%B3%D9%84%20-HBMO%20.html

بخشی از ترجمه مقاله در زیر داده شده است:

چكيده: توسعه شبکه قدرت به دلیل افزایش تقاضای انرژی و مسائل فنی، سبب شده تا سیستم­های قدرت امروزی در محدوده مرزی خود فعالیت نمایند. همین امر باعث شده تا پایداری سیستم قدرت بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. به منظور افزایش پایداری سیستم قدرت و فائق آمدن بر مشکلات کنترل کننده­های کلاسیک در شرایط کاری مختلف، کنترل کننده­های فازی به عنوان پایدارسازهای مقاوم، در میراسازی نوسانات سیگنال کوچک بکار گرفته شده­اند. برای رسیدن به طراحی بهتر از کنترل کننده­های فازی در پایداری سیگنال کوچک تحقیقات مختلفی انجام گرفته است. با توجه به اهمیت این کنترل­کننده، در این مقاله از ایده کنترلی فازی با حضور دو مرتبه مشتق­گیر (DFIDD) برای از بین بردن اختلالات ورودی در هر ناحیه استفاده شده است. از طرفی دیگر، کنترل کننده­ بهبود یافته فازی-PID به منظور بهبود بخشیدن بر سیگنال ورودی در مقایسه با جبران­کننده پیش­فاز پس­فاز شنت (SVC) به عنوان یکی از اساسی­ترین تجهیزات ادوات FACTs، ارائه شده است. یکی از نکات مهم در بکارگیری همزمان پایدارساز فازی و ادوات FACTs، طراحی هماهنگ بین این دو نوع کنترل­کننده بوده به طوری که در صورت عدم هماهنگی مناسب بین این دو نوع کنترل¬کننده ، ناپایداری سیستم به همراه خواهد شد. برای این منظور، از الگوریتم چند هدفه جفت گیری زنبور عسل (HBMO)  به کمک دو تابع هدف مبتنی بر حوزه زمان و مقادیر ویژه استفاده شده است. روش کنترلی پیشنهای بر روی سیستم چهار-ماشینه اعمال شده است. کارایی روش پیشنهادی با شبیه­سازی­های مختلف در مقایسه با سایر ادوات کنترلی مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج نشان از کارایی مناسب کنترل¬کننده  پیشنهادی در میرا سازی نوسانات در مدت زمان کوتاه­تر دارد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 18,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
svc_606860_3651.zip1.2 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟