فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی مقاله در زمینه تحلیل تصاویر MRI با روش کم رتبه و ماتریس پراکنده k-t SLR

شبیه سازی مقاله در زمینه تحلیل تصاویر MRI با روش  کم رتبه و  ماتریس  پراکنده k-t SLR

فایل زیر شبیه سازی در زمینه تحلیل تصاویر MRI با روش  کم رتبه و  ماتریس  پراکنده k-t SLR می باشد. ممکن است ترجمه فارسی چندان گویا نباشد شبیه سازی در حقیقت در زمینه Accelerated dynamic MRI using low rank and sparse penalties می باشد. در این زمینه یک مقاله مرجع مناسب وجود دارد که اطلاعات مقاله در زیر داده شده است.

Low-rank and Sparse Matrix Decomposition for Accelerated Dynamic MRI with Separation of Background and Dynamic Components

Magn Reson Med. 2015 March ; 73(3): 1125–1136. doi:10.1002/mrm.25240

لینک مقاله

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4207853/pdf/nihms587899.pdf

شبیه سازی در نرم افزار مطلب نوشته شده است که در شکل کنار تصویر کلی خروجی را می بینید. شبیه سازی قابلیت ویرایش دارد و می توانید رو هر تصویر دیگری اعمال نمایید. همچنین برای راحتی دانشجویان علاوه بر شبیه سازی، فایل پی دی اف مقاله هم در فایل زیر قرار داده شده است.

همچنین باید بگوییم شبیه سازی در حقیقت شبیه سازی کامل یک مقاله IEEE با مشخصات زیر است اما اینکه مقاله بالا را زودتر معرفی کردیم عموما دانشجویان دنبال مقاله به روزتر در همین زمینه می باشند که برای راحتی دانشجویان مقاله به روزتر در این زمینه را هم در بالا معرفی کردیم.

اما مشخصات مقاله اصلی شبیه سازی

Accelerated Dynamic MRI Exploiting Sparsity and Low-Rank Structure: k-t SLR

IEEE TRANSACTIONS ON MEDICAL IMAGING, VOL. 30, NO. 5, MAY 2011

دانشجویان قبل خرید می توانند هر دو مقاله را ببینید و متوجه می شوند مقاله پیشنهادی 2015 بالا هم در زمینه همین مقاله IEEE است.

علاوه بر مقاله فوق، مقاله IEEE هم در زیر قرار داده شده است.

 

 

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ktslr_codes_612528_1815.zip11.4 MB
IEEE_05705578_612528_2323.zip1.3 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟