فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی توزیع اقتصادی توان با برنامه ریزی درجه دو

شبیه سازی توزیع اقتصادی توان با برنامه ریزی درجه دو

فایل زیر شبیه سازی توزیع اقتصادی توان با برنامه ریزی درجه دو در نرم افزار مطلب با در نظر گرفتن تلفات سیستم می باشد. شما می توانید شبیه سازی را بر روی هر سیستم دلخواهی اعمال کنید. در اینجا شبیه سازی بر روی سیستم 6 ماشینه اعمال شده است. بخشی از خروجی عددی این شبیه سازی در زیر داده شده است:

Optimization terminated.

P =

316.4048
77.4027
158.4736
50.0000
56.4349
50.0000


Fcost =

8.5087e+003


Pl =

8.7160


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 11,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
eld_621273_1473.zip34.9k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟