فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی در زمینه Monte Carlo localization scheme for mobile robot with sensor laser

شبیه سازی در زمینه   Monte Carlo localization scheme for mobile robot with sensor laser

فایل زیر یک شبیه سازی بسیار کامل در زمینه  Monte Carlo localization scheme for mobile robot with sensor laser می باشد که برنامه نویسی در نرم افزار مطلب انجام شده است و خروجی آن به صورت پیوست نمایش داده می شود. شبیه سازی چندین بار اجرا شده است و خروجی به صورت تضمینی به دست می آید. در شکل کنار نمایی از خروجی را مشاهده می نمایید. در شکل ربات به صورت پیوست حرکت می کند که ما از یک لحظه آن عکس گرفتیم. همچنین برای یادگیری موضوع یک مقاله مرجع همراه فایل شبیه سازی ضمیمه شده است.

عنوان مقاله

Robust Monte Carlo Localization for Mobile Robots

Artificial Intelligence,

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 18,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
code_621609_3488.zip1.4 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟