فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی الگوریتم Joint Probabilistic Data Association Filter (JPDAF)

شبیه سازی الگوریتم Joint Probabilistic Data Association Filter (JPDAF)

فایل زیر شبیه سازی الگوریتم Joint Probabilistic Data Association Filter (JPDAF)  می باشد که در نرم افزار مطلب نوشته شده است. در شکل کنار یکی از خروجی ها نمایش داده شده است. شبیه سازی در نرم افزار مطلب نوشته شده است و می توانید روی هر سیستم دیگری اعمال نمایید. برای راحتی دانشجویان یک مقاله مرجع هم قرار دادیم که از الگوریتم شبیه سازی شده در بحث ربات استفاده کرده است. این مقاله به شما اموزش می دهد که چگونه از این الگوریتم در کارهای دیگر استفاده کنید. اطلاعات مقاله در زیر داده شده است.

Multiple Target Tracking For Mobile Robots Using the JPDAF Algorithm


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
JPDA_647832_5157.zip4.2k
JPDAF-algorithm_647832_3094.zip258.2k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟