فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی پایداری سیگنال کوچک با ادوات FACTs نوع SSSC در سیستم چند ماشینه

شبیه سازی پایداری سیگنال کوچک با ادوات FACTs نوع SSSC در سیستم چند ماشینه

فایل زیر یک شبیه سازی در سیمولینک مطلب برای پایداری سیگنال کوچک در سیستم قدرت دو ماشینه براساس ادوات فکت (FACTs) نوع SSSC می باشد که مجهز به نوع پایدارساز POD می باشد. در شبیه سازی همچنین به شبیه سازی بار دینامیکی سه فاز Three-Phase Dynamic Load به عنوان یک بار در سیستم قدرت پرداخته شده است. شبیه سازی بارها اجرا شده و بدون خطا اجرا می شود. در شکل کنار نمای کلی شبیه سازی ارائه شده است. علاوه بر این مدلسازی SSSC در حالت فیزور Phasor Model انجام گرفته است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
power_sssc_681984_7486.zip22.9k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟