فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی مقاله در زمینه بازسازی تصویر با یک روش جدید

شبیه سازی مقاله در زمینه بازسازی تصویر با یک روش جدید

فایل زیر شبیه سازی مقاله در زمینه بازسازی تصویر با یک روش جدید می باشد. در حقیقت برای این شبیه سازی چهار مقاله مرجع زیر استفاده شده است. به عبارتی تمامی این مراجع در یک راستا چاپ شده اند. ما از بین آنها دو مقاله را به همراه شبیه سازی در فایل زیر قرار داده ایم. شبیه سازی بارها اجرا شده و خروجی ها بر روی تصاویر مختلف ارائه شده است. در شکل کنار اعمال بر روی تصویر مرد با دوربین را نشان می دهد. برای یادگیری در داخل فایل چند فایل و مثال آماده قرار داده شده است.

اطلاعات مقاله 

SALSA

  • M. Afonso, J. Bioucas-Dias, M. Figueiredo, “Fast image recovery using variable splitting and constrained optimization”, Submitted to the IEEE Transactions on Image Processing, 2009. 
  • M. Figueiredo, J. Bioucas-Dias, and M. V. Afonso, “Fast frame-based image deconvolution using variable splitting and constrained optimization”, IEEE Workshop on Statistical Signal Processing - SSP’2009, Cardiff, 2009. 

C-SALSA

  • M. Afonso, J. Bioucas-Dias, and M. Figueiredo, "An augmented Lagrangian approach to the constrained optimization formulation of imaging inverse problems", Submitted to the IEEE Transactions on Image Processing, 2009. 
  • M. V. Afonso, J. Bioucas-Dias, and M. Figueiredo, “A fast algorithm for the constrained formulation of compressive image reconstruction and other linear inverse problems”, IEEE International Conference on Acoustics, Speech, and Signal Processing (ICASSP), Dallas, U.S.A., 2010 (Accepted). 

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 18,500 تومان
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
SALSA_699268_2368.zip502.7k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟